Performansın Yeni Tanımı | Golf R
Golf R
Güç ve Prestijin
Sınırlarını Zorla
Golf R

Sıradan bir yolculuktan heyecan dolu bir deneyime birkaç saniyede çıkın.

Yeni Golf R yarış pistleri için yaratıldı. Neden böyle söylediğimizi anlamanız için direksiyon başına geçmeniz yeterli. Yeni Golf R, inanılmaz hızlara mümkün görünmeyen sürelerde ulaşıyor. Kontrolü tamamen ele almanız için ESC elektronik stabilizasyon programını tamamıyla devre dışı bırakmanız mümkün.

Teknolojinin hızına ancak Yeni Golf R yetişebilir.

Teknoloji her geçen gün daha da hızlı ilerliyor. Bu gerçeği Yeni Golf R’a baktığınız anda görmeniz mümkün. 310 PS güç ve 400 Nm tork üreten Yeni Golf R; 4,6 saniyede 100 km/s hıza ulaşmasıyla gelmiş geçmiş en hızlı ve en güçlü Golf modeli. Siz de sportif otomobillerden hoşlanıyorsanız doğru yerdesiniz.

Sürüş deneyimini mükemmelleştirmek için

test sürüşü ve bakım hizmetlerimizle sizleri bekliyoruz!

Daha fazla bilgi için
bize ulaşın

Kampanyalar
Kampanyalar
Yeni Volkswagen ile
sınırları zorla!
Yeni Volkswagen modellerimizle sınırları zorlayın! Gelişmiş teknolojisi, şık tasarımı ve güçlü performansı ile yola çıkmaya hazır mısınız?
Card Img
İkinci El Araçlar
Yeni gibi,
fiyatı daha uygun!
İkinci el araçlar, günümüzde birçok insan için en uygun seçenek haline geldi.

Tasarım

 • İlk kez Yeni Golf R’da

  Tüm detayları, ruhunu yansıtmak için tasarlandı.

  01 Sil baştan tasarlanan LED gündüz sürüş farları ve LED ön farlar size olağanüstü bir aydınlatma performansı sunmakla kalmıyor, siyah çerçeveli dinamik viraj farları ile birlikte Yeni Golf R’a benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Spor tampon tasarımı ve R serisine özgü parlak siyah radyatör ızgarası, otomobile agresif bir karakter ve dinamik bir hava katıyor. İlk kez Yeni Golf R’da kullanılan akıllı tasarım, tampondan gelen havayı “Air Curtain” üzerinden, doğrudan ön tekerleklere aktararak daha iyi bir aerodinamik yapı sağlıyor. Opsiyonel olarak sunulan 19" hafif metal alaşımlı “Spielberg” jantlar ve “R” logosu ile süslenmiş siyah kaliperler ise Yeni Golf R’ın ruhunu görünür kılıyor.

  image-464-1686921761

 • Sürekli 4x4 çekiş sistemi 4MOTION®

  Böyle bir gücün sizin tarafınızda olduğunu bilmek güzel.

  Sürekli 4x4 çekiş sistemi 4MOTION®, TSI motorun ürettiği 310 PS gücü kontrollü bir şekilde dört tekerleğe dağıtıyor. Sadece birkaç salise içinde bir vitesten diğer vitese geçen 7 ileri çift kavramalı DSG şanzıman sayesinde Yeni Golf R, güç kaybına uğramadan inanılmaz hızlara ulaşıyor.

  01 Sürekli 4X4 çekiş sistemi 4MOTION®, motorun ürettiği inanılmaz gücün ön ve arka akslar arasında kusursuz bir şekilde dağıtılmasına olanak tanıyor.

  image-468-1686921804

  02 Gelmiş geçmiş en güçlü ve en hızlı Golf modelinin kalbinde, en gelişmiş teknolojiler kullanılarak geliştirilen TSI turboşarjlı motor yer alıyor. “R” amblemiyle süslenmiş kaputun altında 310 PS gücünde bir canavar, uyanacağı günü bekliyor. Direkt püskürtme ve akıllı turbo besleme sistemi, bu gücü kontrol altına almanız ve nefes kesici bir deneyim yaşamanız için gereken her şeyi size sunuyor.

 • Yeni tanışacağınız teknolojiler, tanıdığınız Golf ruhu.

  Kontrol sizde.

  Hem de daha önce hiç olmadığı bir biçimde. Opsiyonel olarak sunulan ve menü fonksiyonları arasında ekrana dokunmadan geçiş yapmaya olanak sağlayan harekete duyarlı kontrol “Gesture Control” özelliğine ve 9,2" renkli dokunmatik geniş ekrana sahip “Discover Pro” radyo navigasyon sistemi, Golf R’da geçireceğiniz her dakikanın unutulmaz bir deneyime dönüşmesi için gereken her şeyi size sunuyor.

  image-472-1686921883

  02 Yeni Golf’ün sürücü profilleri sayesinde istediğiniz zaman dokunmatik ekranı kullanarak “Race” moduna geçiş yapabilirsiniz. Yarış pistleri için özel olarak geliştirilen “Race” modunda otomatik Start/Stop sistemi devre dışı bırakılıyor; direksiyon daha sportif bir karaktere bürünüyor ve motor daha da hızlı tepki verecek şekilde ayarlanıyor. Saliseler içinde her bir amortisörü yola ve sürüş koşuluna göre ayarlayan adaptif şasi kontrolü DCC daha da hassas bir uyarlama imkânı sunuyor.

  03 Yenilikçi Sport HMI (Human Machine Interface) sayesinde yükleme basıncı, G ölçer veya gerçek zamanlı güç verileri gibi bilgileri doğrudan orta konsolda bulunan bilgi ve eğlence sisteminin ekranına yansıtabilirsiniz.

  image-463-1686921900

Whatsapp
Whatsapp