Randevu
Yetkili Servis Formu
Test Sürüş Talep Formu

Servis Randevu Talep Formu

2007 yılından itibaren ileri seviye eğitimli uzman kadrosu ile Volkswagen, Seat ve Cupra kullanıcılarına araç hizmetleri sunan Alvin Otomotiv, Antalya’da Volkswagen Yetkili Satış ve Servis hizmetleri ile ayrıca Seat ve Cupra Yetkili Servis Hizmetlerini profesyonel bir çatı altında sunmaktadır.

Volkswagen aracınızın ihtiyaç duyacağı her türlü bakım, onarım, aksesuar ve parça değişikliği ile garanti çözümleri için Volkswagen servis randevusuna başvurarak Alvin Otomotiv tarafından sunulan yüksek kalite satış sonrası hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Muayeneye girmeden önce aracınızı hazır hale getirmek için periyodik bakımdan kapsamlı checkup hizmetine kadar tüm bakım ve onarım hizmetlerine ulaşabileceğiniz Alvin Otomotiv, yetkin kadrosu ve orijinal ürün çözümleri ile aracınıza uzun vadede katma değer sağlama vizyonuyla hareket eder. Volkswagen’inizi Alvin Otomotiv’in eğitimli teknisyenlerine emanet ederek aracınızı fabrikadan çıktığı günkü kadar yüksek performans ve verimlilik ile kullanmayı sürdürebilirsiniz.

Daha uzun ömürlü bir sürüş keyfi için Volkswagen online servis randevusuna başvurarak servis randevunuzu hızlı, kolay ve dilediğiniz zaman aralıklarına göre oluşturun. Alvin Otomotiv’in online randevu sistemi, aracınızın periyodik bakım ve onarımını aksatmadan Volkswagen konforunu yetkili servis ayrıcalıklarıyla deneyimlemenizi elverişli hale getirir.

Volkswagen servis randevusu almak, Alvin Otomotiv tarafından sunulan dijital hizmetler kapsamında bu dört adım ile son derece basit ve zaman kazandırıcı olduğu kadar online servis randevu imkanı ayrıca, Volkswagen araç sahiplerine diledikleri tarih ve saat aralığı için randevu oluşturma esnekliğini sağlamaktadır. Servise gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden saniyeler içerisinde VW online servis randevusu oluşturarak aracınızı uzman teknisyenlere emanet edebilir ve sürüş keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Volkswagen Servis Randevusu Nasıl Alınır?

Alvin Otomotiv resmi internet sayfası üzerinden “Servis Randevu Formu” başlığına tıklayarak Volkswagen’ininiz için VW servis randevusu oluşturmaya başlayabilirsiniz. Başvurunuzu yalnızca 4 adımda son derece hızlı ve kolay şekilde tamamlayabilirsiniz. Servis Randevu Formu içerisinde sırasıyla şu adımları izleyebilirsiniz.

1. Aracınızın Marka (VW Binek, VW Ticari,  Seat veya Cupra) bilgisini girdikten sonra “Devam” butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.
2. Tarih/Saat sekmesi altında kendinize en uygun randevu gününü belirleyerek servis saati seçeneklerinden size uygun olan aralık için rezervasyonunuza devam edebilirsiniz.
3. İletişim aşamasına gelindiğinde isim ve telefon numarası bilgilerinin doğru ve eksiksiz şekilde girilmesi gerekmektedir. Dilerseniz bu başlık altında yer alan “Mesaj” kutucuğu içerisinde, sizlere yardımcı olabileceğimiz herhangi bir konuda talep ve notlarınızı tarafımıza iletebilirsiniz.
4. Son olarak Onay aşamasına geçerek Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca verilerinizin işlenmesine yönelik açık rızanızın bulunduğunu beyan eden Açık Rıza Beyanı kutucuğunu işaretlemeniz gerekmektedir. Yine aynı sekme altında, Alvin Otomotiv tarafından sizlere özel ürün, hizmet ve teklif oluşturulmasına; kampanya ve değerlendirme anketleriyle ilgili olarak belirttiğiniz iletişim bilgileri üzerinden sizlere ulaşmamıza onay verdiğinizi gösteren Elektronik Ticari İleti Gönderimine İlişkin Onay kutucuğunu işaretleyerek “Gönder” butonuna tıklayabilirsiniz.

Formun eksiksiz şekilde doldurularak gönderilmesini takip eden süre içerisinde ilgili tarih ve saat bilgileri teyit edilerek randevu kaydınızın oluşturulması için müşteri ilişkilerimiz tarafından kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlanacaktır.

Tüm bu kolaylıkların yanı sıra internet üzerinden randevu oluşturmayı tercih etmeyen veya servis randevu talep formunu doldurmakta sorun yaşayan tüm Volkswagen sahipleri için VW servis randevu telefonu aracılığıyla telefon üzerinden randevu oluşturma imkanı da mevcut. Siz de hemen Servis Randevu Talep Formunu doldurarak muayene öncesi kontrollerinizi yaptırabilir, aracınızın periyodik bakımını tamamlayabilir veya Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığını yaşatacak mobilite hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Whatsapp
Whatsapp