Kurumsal
Hayallerinizin peşinden gitmek için mükemmel bir başlangıç yapın, bizimle birlikte

Antalya'nın önde gelen otomotiv şirketlerinden Alya Otomotiv, 2007 yılından beri Volkswagen ve Seat gibi prestijli markaların yetkili satış ve servis hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Doğuş Otomotiv distribütörlüğü altında faaliyet gösteren Alya Otomotiv, 4.950 m2'lik modern tesisleriyle müşterilerine konforlu bir alışveriş ve servis deneyimi sunuyor.

Alya Otomotiv, müşterilerinin tüm otomotiv ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde cevap vermek için satıştan servise, kredi ve kasko hizmetlerini de bünyesinde barındırıyor. Üstün hizmet anlayışı ve eğitimli uzman kadrosuyla Alya Otomotiv, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

Başaran Otomotiv kuruluşu olan Alya Otomotiv, otomotiv sektöründeki köklü geçmişi ve güçlü finansal yapısıyla her zaman sektörün öncülerinden olmuştur. Yenilikçi yaklaşımı, müşteri odaklı hizmetleri ve kaliteli ürünleriyle Alya Otomotiv, Antalya'da otomotiv sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

Kurumsal
Renkli yollar,
kaliteli araçlarla daha keyifli

Kalite Politikamız; bayiliğini üstlendiğimiz rekabetçi ve sürekli gelişme potansiyeline sahip otomotiv markalarını, bölgemizdeki tüketici ihtiyaçlarını da göz önüne alarak, geniş bir ürün yelpazesi altında, satış ve satış sonrası süreci koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, tüketicilere ulaştırmaktır.   Bu anlayış ile hizmetlerimizi yerine getirirken;

  • Sözüne güvenilir bir firma olmayı,
  • Öğrenen bir organizasyon yapısı içerisinde sektörde ki gelişmeleri yakından takip etmeyi,
  • Çalışanlarımızın mutluluğunu arttırmayı,
  • Satış ve satış sonrasında müşteri memnuniyetlerini belirlenen hedeflerin üzerinde oluşturmayı,
  • İlk aşamada bölgemizde ki, ileri aşamada Türkiye genelinde ki otomotiv bayilerinin arasında personeli ve yatırımları ile en kaliteli otomotiv bayileri arasında gösterilen bir kurum olmayı,
  • Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyma ve sürekli iyileştirmeyi, taahhüt ederiz.
Love Alvin
Çalışanlarımızın mutluluğu, başarımızın anahtarıdır

Staj Programlarımız

Kış Programı

Meslek Lisesi Staj programlarıdır. Bir öğretim yılı içerisinde  Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri haftanın 3 günü işletmeye gelerek uygulamalı eğitimlerini yaparlar.

Yaz Programı

Tercihen üniversitelerin zorunlu staj yapan bölümlerinden öğrenciler programa dahil olurlar. Staj süreleri Üniversitelerin programlarına göre değişiklik gösterebilir (20 gün 30 gün vs gibi.)

Alvin Oto olarak, gücümüzü insan kaynağından alıyoruz.

Çalışanlarımıza değerli olduklarını hissettiren, ortak bir kültür oluşturan, yenilikçi ve sürdürülebilir İnsan Kaynakları uygulamaları Alvin Oto ailesine katılmak ister misiniz?

İşe Alım Programımız

Tüm şubelerimizde dahil işe alımlarımız merkez İnsan Kaynakları tarafından yürütülmektedir. Danışman seviyesinde ve  (servis danışmanı, satış danışmanı, hasar danışmanı vs.) üstünde olan tüm pozisyonlarımız için detaylı bir cv araştırma sonrasında mülakat ve sınav programından geçen adaylarımızın işe alım süreçleri başlamaktadır.

Diğer idari , yönetim ve operasyonel destek bölümlerimizi İnsan Kaynakları tarafından detaylı br cv araştırma neticesinde ilgili bölüm müdürlerimiz ve yönetim onayı şeklinde işe alım süreci yönetilmektedir.

İK Vizyonumuz

İşletmelerimizde staj yapan mesleğe adım atan öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm çalışanlarımıza ne kadar değerli olduklarını hissettirmek. Amacımız yaptığımız İnsan kaynakları uygulamalarının sürdürülebilir olmasını sağlamak ve müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş yetenekli ve yenilikçi çalışanları şirketimize kazandırmak. Birlikte yürüdüğümüz çalışanlarımızın da mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak.

Whatsapp
Whatsapp