Yedek Parça Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Orjinal Yedek Parça

Orjinal Yedek Parça

Araç hareketinin sorunsuz bir şekilde sağlanabilmesi araçta yer alan parçaların birbiriyle uyumlu ve bağlantılı bir şekilde çalışması ile olur. Bazı parçaların belirli bir kullanım süresi vardır. Özellikle motor yağı, triger seti, v kayışı, bujiler ve filtre gibi parçalar zamanla deformasyona uğrayabilir. 

Değişim zamanı gelmiş parçalar yenisiyle değiştirilmediğinde kopma, bozulma veya işlevini yerine getirememe gibi arızalarla karşı karşıya kalmanıza nede olabilir. Bazen motor yanması gibi daha ileri boyutlarda arızalar da oluşturabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak ve güvenli bir yolculuk yapmak için eskiyen, aşınan ve zaman içerisinde deforme olan parçaların orjinal yedek parça ile değiştirilmesi oldukça önemlidir. 

Alvin Oto çeşitli marka araçlar için uygun yedek parça modelleri sunar. Siz de geniş ve orijinal yedek parça yelpazesinden aracınıza ve ihtiyacınıza uygun olan ürünü alabilir, aracınızın değerini ve performansını artırabilirsiniz. 

Alvin Oto, siz değerli müşterilerine genel muayene hizmeti de vermektedir. Aracın tüm aksam ve sistemlerini detaylı bir şekilde inceleyerek yolcu ve trafik güvenliğine uygun olup olmadığının kontrolünü sağlar. Herhangi bir teknik arıza durumunda profesyonel kişiler tarafından destek almanıza olanak tanır. 

Orjinal Yedek Parça

Aracınıza Özel Orijinal Yedek Parça Seçenekleri 

Aracın marka ve modeline göre yedek parça çeşitleri kategorilere ayrılır. Alvin Oto, efsanevi bir otomobil markası olan Volkswagen için orijinal yedek parça ve aksesuarlar hazırlar. Yeni araç seri üretiminin standartlarına uygun koşullarda hazırlanan VW yedek parça modelleri aracınızla tam bir uyum yakalayabilir. 

Volkswagen yedek parça modelleri bu araç modeli için sunulan ürünleri kapsar. Motor sisteminden yakıt sistemine, filtre sisteminden fren sistemine, direksiyon sisteminden kaporta aksamına kadar çok fazla ürün sunulur.  Aracın iç ve dış kısmında yer alan tüm parça ve aksesuarları kolaylıkla temin edebilirsiniz. 

VW orjinal yedek parça ve aksesuarlar hem araca estetik bir görünüm katar hem de sürüş performansını artırmaya olanak tanır. Direksiyon kılıfı, vites kılıfı, el freni kılıfı, emniyet kemeri lastiği, koltuklar ve araç içi aynalar iç aksesuar parçaları arasında yer alır. 

Direksiyon kılıfı, sürüş esnasında el bileklerinizi destekleyerek eklem sağlığını korumanıza olanak tanır. Eski kemer ve koltuklarınızı farklı kumaş ve renklerle sunulan ürünler ile yenilenebilirsiniz. Antalya orijinal yedek parça modelleri çeşitlerini detaylı inceleyebilirsiniz.

Yedek Parça Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Aracınız için yedek parça satın alırken bazı unsurlara dikkat etmeniz gerekir. Oto yedek parça seçiminde dikkat edilmesi gereken detaylar şöyledir: 

•  Yedek parça siparişi verirken üretici firmanın veya satıcının ürüne garanti verip vermediğine dikkat etmeniz gerekir. Faturalı ürünler, herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda hızlı bir şekilde çözüm üretmenize olanak tanır.  

•  Yedek parçayı aracın modeline ve yapısına uygun tercih etmek, aracın sorunsuz çalışması açısından oldukça önemlidir. Alvin Oto, aracınızın orijinal parçasıyla birebir aynı kalitede ürünler sunar.  

•  Aracınızı modifiye ederken orijinal parça kullanmamanız aracın değer kaybetmesine neden olabilir. Alvin Oto online yedek parça firması sayesinde bulunduğunuz şehir fark etmeksizin ihtiyacınıza uygun orijinal yedek parça modelini kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.  

•  İlk defa yedek parça satın alacaksanız ve kafanızda soru işaretleri varsa çevrimiçi fiyatları ve kılavuzları karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede oluşabilecek problemlerin önüne de geçebilirsiniz.  

Alvin Otomotiv ile Orijinal Yedek Parçalara Güvenle Sahip Olun!

Oto yedek parça firmaları arasında yer alan Alvin Otomotiv, orijinal yedek parça ve aksesuarlara güvenle sahip olmanıza olanak tanır. Kapı çıtasından pedal setine, çamurluk ventinden cam sileceklerine kadar pek çok ürünü avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Doğuş oto yedek parça ve aksesuar satışı yapan güvenilir bir firmadır. VW binek ve ticari, Audi, Porsche, SEAT, Skoda ve DOD olmak üzere 7 marka için yedek parçalar sunan markanın İstanbul, Bursa, Ankara ve Kocaeli’de servis noktaları bulunur. Aradığınız VW ve seat orjinal yedek parça modellerini firmanın geniş ürün yelpazesinde kolaylıkla bulabilirsiniz. 
Volkswagen orjinal yedek parça grubunda yer alan ürünler ile arızalanan parçaları değiştirebilir, daha büyük problemlerin önüne geçebilirsiniz. Örneğin hava filtresi yenisiyle değiştirilmediğinde araçtaki kişiler devamlı aynı havayı solumak zorunda kalabilir.

Zamanla tıkanan filtreleri kaliteli filtreler ile değiştirebilir, sağlıklı bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. 
Hava, yağ ve polen filtreleri, egzoz ucu, sensörler, tampon, balatalar, aydınlatma ürünleri sık sık değişimi yapılan yedek parçalar arasında yer alır. Orijinal balatalar sayesinde fren sistemi mükemmel bir şekilde çalışır. Ayrıca kaliteli orijinal parçalar sayesinde sık sık parça değişim yapmanıza gerek kalmaz. Bu sayede bütçenizi de koruma şansı elde edebilirsiniz. 

Orijinal Yedek Parçalarda Uygun Fiyat Avantajlarından Yararlanın

Orijinal yedek parça fiyatları ürünlerin tüm özellikleri, kalitesi, tasarımı göz önünde bulundurularak belirlenir. Aracın markası ve modeli de fiyatların belirlenmesinde önemli rol oynar. Alvin Otomotiv ürünlerini farklı bütçelere hitap eden fiyat aralığında sunar. Siz de ihtiyacınız olan ürünü cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu sayede hem ekonomik açıdan bütçenizi koruyabilir hem de aracınızı dilediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz. 

Volkswagen orijinal yedek parça markaları müşterilerine modifiye parça temin etmenin yanı sıra araç muayene öncesi kontrol ve oto hasar tespit gibi hizmetler sunar. Fren, direksiyon, aks, jant, lastik, aydınlatma sistemleri gibi bölümleri detaylı olarak inceler. Antalya oto yedek parça çeşitleriyle aracınızın ilk günkü gibi kalmasını sağlayabilirsiniz. 

Araçların iç ve dış temizliğini kapsayan işlemlere oto kuaför hizmetleri denir. Aracın koltuklarından tavan ve taban döşemesine kapı içlerinden bagaja, havalandırma deliklerinden lastiklere kadar aracın her bölümü detaylı bir şekilde temizlenir. 
Alvin Otomotiv boyasız göçük düzeltme ve parlatma gibi işlemleri de hassas bir şekilde gerçekleştirir. Özel ekipmanlar eşliğinde profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilen düzeltme işlemi esnasında herhangi bir iz kalmaz. 

Yedek Parçanın Orijinal Olduğunu Nasıl Anlarım?

Parça satın almadan önce o parçanın orijinalliğini doğrulamak gerekir. Yedek parçanın orijinal olup olmadığını anlamanın ise birkaç yolu vardır. Öncelikle satın almak istediğiniz yedek parçanın hologramını inceleyebilirsiniz. Firmalar taklit edilemez hologram kullanır. Bu hologramı ürünün ambalajında görebilirsiniz. 
Bir diğer yöntem ise fatura barkod numarasıdır. Orijinal ürünlerde fatura üzerinde yer alan barkod numarası ile ürün üzerinde yer alan seri numarası aynıdır. Bu detaylar sayesinde ürünün orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. 

Orijinal Yedek Parçalar Garanti Süresi Ne Kadar? 

Garanti belgesi, satıcı ve müşteri arasındaki yükümlülükleri gösteren ve tüketiciye güven sağlayan bir belgedir. Malzeme, işçilik, montaj hatalarına bağlı olarak ürünün arızalanması durumunda ücret talep edilmeksizin yedek parça değişimi sağlanır.
Ürünün garanti süresi parçayı satın aldığınız andan itibaren başlar ve 2 yıl boyunca devam eder. Ürünün faturası sayesinde garanti kapsama ve süresini takip edebilirsiniz. 

Orijinal Parçaların Araç Perfomansına Etkisi Var Mı? 

Araçların yapısına uygun şekilde dizayn edilen orijinal yedek parçalar aracın verimli bir şekilde çalışmasına da olanak tanır. Siz de aracınızın yüksek performans sergilemesini istiyorsanız orijinal parçalar tercih edebilirsiniz. Aracınızın için konfor sağlayan bütçe dostu ürünleri Alvin Oto üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. 

Sürüş deneyimini mükemmelleştirmek için

test sürüşü ve bakım hizmetlerimizle sizleri bekliyoruz!

Daha fazla bilgi için
bize ulaşın

Whatsapp
Whatsapp