fbpx

İNSAN KAYNAKLARI

İK  VİZYONUMUZ

İşletmelerimizde staj yapan mesleğe adım atan öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm çalışanlarımıza ne kadar değerli olduklarını hissettirmek. Amacımız yaptığımız İnsan kaynakları uygulamalarının sürdürülebilir olmasını sağlamak ve müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş yetenekli ve yenilikçi çalışanları şirketimize kazandırmak. Birlikte yürüdüğümüz çalışanlarımızın da mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak.

İŞE ALIM PROGRAMIMIZ

Tüm şubelerimizde dahil işe alımlarımız merkez İnsan Kaynakları tarafından yürütülmektedir. Danışman seviyesinde ve  (servis danışmanı, satış danışmanı, hasar danışmanı vs.) üstünde olan tüm pozisyonlarımız için detaylı bir cv araştırma sonrasında mülakat ve sınav programından geçen adaylarımızın işe alım süreçleri başlamaktadır.

Diğer idari , yönetim ve operasyonel destek bölümlerimizi İnsan Kaynakları tarafından detaylı br cv araştırma neticesinde ilgili bölüm müdürlerimiz ve yönetim onayı şeklinde işe alım süreci yönetilmektedir.

STAJ PROGRAMLARIMIZ

KIŞ PROGRAMI

Meslek Lisesi Staj programlarıdır. Bir öğretim yılı içerisinde  Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri haftanın 3 günü işletmeye gelerek uygulamalı eğitimlerini yaparlar.

YAZ PROGRAMI

Tercihen üniversitelerin zorunlu staj yapan bölümlerinden öğrenciler programa dahil olurlar. Staj süreleri Üniversitelerin programlarına göre değişiklik gösterebilir (20 gün 30 gün vs gibi.)

  • Resimli, güncel CV’lerinizi ik@basaranoto.com.tr adresine göndererek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yasal Uyarı: ik@basaranoto.com.tr mail adresine yaptığınız başvuruyla birlikte 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu uyarınca kişisel veri paylaşım iznini onaylamış olursunuz.

loading