Hayalindeki Yolculuğa Adım At | Yeni T-Roc
Yeni T-Roc
Küçük Boyut,
Büyük Tutku
Yeni T-Roc

Yeni T-Roc. Özgüven Tazelendi.

Trafikteki tartışmasız en şık ve stil sahibi kompakt SUV’lerden biri olan T-Roc, keskinleştirilmiş iç ve dış tasarımı, iç mekanda yeni kalite seviyesi ve geliştirilmiş teknik özellikleriyle adeta özgüven tazeledi. Gelişmiş IQ.LIGHT – LED Matrix farlar ve IQ.LIGHT stop lambaları başta olmak üzere gösterişli aydınlatma sistemleri, güçlü ön ve arka tampon yapısı, modern teknolojiler ve tasarım unsurları ile tamamen yenilenen iç mekanı ile artık güçlü kişiliğini çok daha fazla vurguluyor.

Akıllı aydınlatma teknolojisi.

Gündüz, gece veya kötü havalar… T-Roc’un üstün IQ.LIGHT – LED Matrix farları her koşulda daha iyi bir görüş sağlar. Bu yüksek teknoloji ürünü farlar, gelişmiş bir yapay zeka tarafından kontrol edilir ve sürüş durumuna bağlı olarak spesifik LED segmentleri ayrı ayrı etkinleştirerek veya devre dışı bırakarak her daim en ideal ışık dağılımını garanti eder. Bu sayede, özellikle Dinamik Uzun Far Asistanı “DLA” ile birleştiğinde bu farlar sadece sizin güvenliğinizi değil, aynı zamanda trafikteki diğer sürücülerin de güvenliğini artırırlar.

Bununla birlikte Yeni T-Roc’un arkasında, tıpkı öndeki gibi yüksek teknolojili IQ. LIGHT stop lambaları görev yapar. Tamamı LED aydınlatmalara sahip park, fren, sinyal, geri vites ve sis lambaları ile modern ve işlevsel bu stop lambaları, aynı zamanda modern Volkswagen’lerin yeni tasarım felsefesini ortaya koyar.

Artık çok daha güçlü.

Yeni T-Roc’un keskinleştirilmiş dış tasarımı, yolların bu popüler kompakt SUV’sinin güçlü karakterini daha da fazla vurgulamasını sağlar. Ön ve arka kısımda kullanılan çok daha güçlü tasarımlara sahip tamponlar fazlasıyla etkileyicidir. Aerodinamik etkinlikleri de geliştirilen bu tamponlar, aynı zamanda yüksek hızlarda doğrusal stabilizasyonu da destekler.

Bununla birlikte Yeni T-Roc’un, Volkswagen logosuna kadar uzanan dekoratif LED ışık şeritleriyle birlikte tüm ön kısma hakim olan yepyeni aydınlatma sistemleri, IQ.LIGHT – LED Matrix farlar ve ön tamponda yer alan LED gündüz sürüş farları ile tüm bakışları üstüne çeker. Arka tasarım, tampona entegre edilmiş reflektörler, kontrast oluşturan siyah yüzeyler ve entegre egzoz dekorlarıyla tamamlanır.

Sürüş deneyimini mükemmelleştirmek için

test sürüşü ve bakım hizmetlerimizle sizleri bekliyoruz!

Daha fazla bilgi için
bize ulaşın

Kampanyalar
Kampanyalar
Yeni Volkswagen ile
sınırları zorla!
Yeni Volkswagen modellerimizle sınırları zorlayın! Gelişmiş teknolojisi, şık tasarımı ve güçlü performansı ile yola çıkmaya hazır mısınız?
Card Img
İkinci El Araçlar
Yeni gibi,
fiyatı daha uygun!
İkinci el araçlar, günümüzde birçok insan için en uygun seçenek haline geldi.

Tasarım


 • İç Tasarım

  Teknoloji ve kalitenin buluşma noktası.

  Yeni T-Roc, sizi tamamen yenilenen bir iç tasarımla karşılar. Tüm iç mekanı saran modern dekoratif kaplamalar, yansımaları önleyen mat yüzeylere sahip kokpit ile şık bir kontrast oluştururken, bolca kullanılan krom ve parlak siyah yüzeyler, Yeni T-Roc’un iç mekan kalitesini bir üst seviyeye çıkarır.

  Sürücü odaklı kokpitin merkezinde yer alan, yepyeni tasarımlı bilgi ve eğlence sistemleri, dokunmatik ve sezgisel kontrollerle tüm ayarları kontrol etmenizi sağlar. Tamamen yenilenen çok fonksiyonlu deri direksiyon, yine dokunmatik yüzeylere ve taptic geribildirime sahiptir. Bu modern Volkswagen direksiyonunun arkasında kalan 8” Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit” ve 10,25” Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit Pro” ise kişisel ihtiyaç ve beklentilerinize göre ekranı ayarlamanıza imkân verir.

  image-420-1686904414

   

 • Panoramik Açılır Cam Tavan

  Hayatın koşturması arkanızda, güneş üzerinizde kalsın.

  Yeni T-Roc’un tüm tavanı boyunca uzanan ultra geniş Panoramik Açılır Cam Tavan, yukarıya ve geriye doğru açılarak tüm dikkatleri üzerine toplar. Tek bir merkezi buton tarafından elektrikli olarak kontrol edilebilen bu Panoramik Açılır Cam Tavanın ön yarısı yukarıya doğru kaldırılabilir ya da tamamen açılabilir. Böylece dilediğiniz kadar gün ışığı ve temiz hava, Yeni T-Roc’un iç mekanına dolar.

  UV filtreli renkli cam ve yüksek kaliteli bir gölgelik, güçlü güneş ışığı altında bile iç mekan sıcaklığını, sizi rahatsız etmeyecek biçimde ayarlamanıza yardımcı olur.

   

Konfor

 • Dijital Kokpit

  Tüm bilgiler karşınızda.

  Yeni T-Roc’ta kullanılan tamamen dijital gösterge panelleri, sürüşle ilgili tüm bilgileri çekici grafiklere sahip, yüksek çözünürlüklü renkli ekranlarda özetler.

  Temel sistem olan 8” Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit”, hız göstergesi, devir saati, ikaz lambaları ve diğer içerikleri, yüksek çözünürlüklü TFT LCD ekrana yansıtır. Daha üst donanımlarda bulunan 10,25″ Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit Pro”, kişisel ihtiyaç ve beklentilerinize göre ekranı ayarlamanıza imkân verir. Temel sürüş verilerinin yanı sıra örneğin, sürüş destek sistemlerinin tümünü çekici grafikler ve animasyonlarla ekrana taşıyabilir veya navigasyon haritası ile medya ekranının bir birleşimini görüntülemeyi seçebilirsiniz.

  t-roc-alvin-1686904936

 • BeatsAudio® Ses Sistemi

  Odyofiller için özel tasarlandı.

  Dünyaca ünlü ses komponentleri üreticisi BeatsAudio® ’nun ses mühendisleri, Yeni T-Roc için özel olarak tasarlanan “Beats Audio” ses sistemi ile tüm yolcuların birinci sınıf bir işitsel deneyim yaşamalarını garanti altına aldı. Sistemin ana parçalarından biri olan ve bagaj bölümünde yer alan geniş kapasiteli subwoofer, ürettiği ultra-derin bas notaları ile içeride yer alan herkesin göğsünün içinde titreşimler yaratır. Derin baslar dışındaki tüm ses yelpazesi, 300 watt gücündeki 6-kanallı amfi ve 6 hoparlörden, hassas ve net bir biçimde ateşlenir. Profesyonel seviyede akustik ayarlar, müzik dinleme alışkanlıklarınızı Yeni T-Roc’a taşıyacak.

   

 • Mobil Bağlantı Arayüzü: AppConnect

  Sevdiğiniz uygulamaların hepsi T-Roc'da!

  Akıllı telefon uygulamalarınızı aracınızda güvenli ve rahat bir şekilde kullanmak ister misiniz? Mobil Bağlantı Arayüzü “App-Connect” sayesinde, Yeni T-Roc’ta bunu yapmak her zamankinden daha kolay. Kablosuz Mobil Bağlantı Arayüzü “App-Connect”, seçilen uygulamaları ve içeriği doğrudan aracınızda rahatça kullanmanızı sağlar. Böylece müziklere, haberlere, haritalara, sesli kitaplara ve daha birçok sertifikalı uygulamaya erişiminiz inanılmaz derecede kolaylaşır.

  Volkswagen, güncel akıllı telefonlara bağlanmak için üç arabirim sunar: Apple CarPlay®, Android Auto® ve MirrorLink®. Apple CarPlay® kapsamında akıllı telefon uyumluluğuna ilişkin bilgi almak için https://www.apple.com/tr/ios/carplay/ adresini, Android Auto®’ya ilişkin bilgi almak için https://www.android.com/intl/tr_tr/auto/ adresini, MirrorLink®’e ilişkin bilgi almak için ise https://mirrorlink.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

   

 • Kablosuz Şarj Fonksiyonu

  Ekstra enerji için telefonunuzu yavaşça bırakın.

  Her zaman yanınızda taşımak zorunda kaldığınız, birbirine dolaşan kabloları ve farklı cihazlar için farklı USB tiplerine sahip uçları unutun! Yeni T-Roc, Qi standardını destekleyen akıllı telefonlarınız için pratik bir şarj noktasına sahiptir. Bunun için, ihtiyacınız olduğu her an akıllı telefonunuzu ön saklama bölmesinde bulunan kablosuz şarj pedinin üzerine yerleştirebilir ve cihazınızı kablosuz olarak şarj edebilirsiniz. Elbette bunun için cihazınızın ayarlar bölümünden “Kablosuz Şarj” fonksiyonunu aktive ettiğinizden ve kablosuz şarjı desteklemeyen kılıfınızdan kurtulduğunuza emin olun.

   

 • Kolay Açılır/Kapanır Bagaj Kapağı "Easy Open/Close"

  Kolay açılır, kolay kapanır.

  Elleriniz yine çantayla mı dolu? Hiç sorun değil! Çünkü Yeni T-Roc’un bagaj kapağını ayağınızın küçük bir hareketiyle kolayca açıp kapatabilirsiniz.

  Kolay Açılır/Kapanır Bagaj Kapağı “Easy Open/Close” sistemi ile birlikte çalışan Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi “Keyless Access”, cebinizdeki araç anahtarını tanır. Bu sayede elleriniz doluyken, hiçbir şekilde anahtarınıza ulaşmaya çalışmadan arka tamponun altına doğru yapacağınız küçük bir hareket yeterli olur. Bundan sonrası tamamen otomatiktir. Elektrikli bagaj kapağı otomatik olarak açılır veya kapanır. Gördüğünüz gibi, T-Roc’un yenilikçi teknolojileri günlük hayatınızı kolaylaştırır.

  troc-1686905132

   

Teknoloji

 • TSI Motor

  Düşük yakıt tüketimi, yüksek performans.

  Yeni T-Roc’un kendini kanıtlamış 1.5 litre hacimli TSI güç ünitesi, yüksek performans beklentisini düşük yakıt tüketimi ile birleştirir. Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon anlamına gelen “TSI” teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen’in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede çok daha küçük motor hacimlerinden, çok daha fazla beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilir.

  Üstelik mühendislik aşamasında elde edilen dengeli çalışma karakteri, çok düşük motor sesi ve neredeyse titreşimsiz yolculuklar vadeder. TSI konforu, performansı ve verimliliği. Siz daha denemediniz mi?

  image-427-1686906124

 • Aktif Silindir Yönetimi "ACT"

  Kapatın ve tasarruf edin.

  Gereksizse kapatın, gitsin. Kulağa garip gelebilir ancak bu, Aktif Silindir Yönetimi “ACT” için tam olarak doğru bir yaklaşım.

  Yeni T-Roc’un 1.5 TSI motoru, Volkswagen’in devrim niteliğindeki Aktif Silindir Yönetimi “ACT” sistemi ile donatılmıştır. 4 silindirli bu güçlü motor, düşük bir motor gücüne ihtiyacınız olduğunda, örneğin sabit hızda yapılan sürüşlerde, sahip olduğu dört silindirden ikisini geçici olarak kapatır ve ultra düşük tüketim moduna geçer. 2 silindirle aracı ilerleten 1.5 TSI, ek güç gerektiği bir anda, sürücünün gaz pedalına dokunuşu ile birlikte sadece 11 milisaniye içinde ilgili silindirleri sarsıntısız ve hissedilmeden devreye alır ve yeniden maksimum güç üretmeye hazır hale gelir. Sonuç: ortalama %16 daha düşük bir yakıt tüketimi.

 • Çift Kavramalı Şanzıman "DSG"

  Ralli parkurlarında geliştirildi.

  Volkswagen’in ve diğer Volkswagen Grubu markaların, 80’lerden bu yana fırtına gibi estiği ralli parkurlarında, uzun süren ArGe çalışmaları sonucunda geliştirilen Çift Kavramalı Şanzıman “DSG”, klasik otomatik vites sistemlerinin konforlu ve pürüzsüz sürüş avantajları ile manuel viteslerin hafiflik, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi yönlerini birleştirir.

  Bu gelişmiş şanzıman, üstün mekatronik sistemi sayesinde sadece birkaç milisaniyede bir üst vitese geçer ve bu sayede sarsıntı, hızlanmada kesinti ve güç kaybının tamamen önüne geçer. Volkswagen’in motor sporlarında elde ettiği deneyimin bu mühendislik harikası ürünü, etkili performans, düşük yakıt tüketimi ve üstün sürüş keyfi için hizmetinizde.

Güvenlik

 • Adaptif Hız Sabitleyici "ACC"

  Çok trafik var, endişe yok.

  Adaptif Hız Sabitleyici “ACC”, daha önce sizin tarafınızdan ayarlanmış maksimum hızı ve öndeki araçla olan güvenli takip mesafesini korumanıza yardımcı olur 1. Dahası; ülkemizde sıkça yaşadığımız dur-kalk trafikte Yeni T-Roc, önde seyreden aracın arkasında otomatik olarak durup, tekrar hareket edebilir 2.

  Üstelik Discover serisi navigasyon sistemleri ile birlikte Adaptif Hız Sabitleyici “ACC”, tahmine dayalı hız sabitleyici ve viraj alma desteği işlevini içerecek şekilde genişletilmiştir. Bu, o bölgedeki yasal hız limitlerine uyarak aşırı hızdan kaçınmanıza yardımcı olur. Ek olarak sistem, virajlar, dönüşler ve döner kavşaklar için araç hızını otomatik olarak ayarlamak için navigasyon sistemindeki rota verilerini kullanabilir.

  1 Maksimum 210 km/s hıza kadar.
  2 Hız limitleri dahilinde.

  image-426-1686906116

   

 • Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist"

  Bilimkurgu filmlerinden caddelere.

  Yeni T-Roc’ta sunulan Yarı Otonom Sürüş Asistanı “Travel Assist”, sistemin içeriğinde barındırdığı radar, sensör ve kameralar yardımıyla şerit çizgilerini takip eder, fren ve gaz kararlarını otonom bir şekilde vererek önünde seyreden araç ile takip mesafesini koruyabilir ve gerektiğinde kontrollü bir şekilde şerit değiştirebilir.1

  • “Travel Assist” özellikle otoyollarda ve çok şeritli yollarda, şeridinizi ve hız limitinizi korur; önünüzdeki otomobille aranızda güvenli bir mesafe olmasını sağlar.2
  • Çift Kavramalı Şanzıman “DSG”, trafik sıkışıkken ve dur-kalk trafikte sürüş keyfinizin artırır.

  1 Sürücü her an için sistemi devre dışı bırakmaya hazır olmalıdır. Otomobili güvenli bir şekilde kullanma sorumluluğu yine sürücüye aittir.
  2 Hız limitleri dahilinde

   

 • Şerit Değiştirme Asistanı "Side Assist"

  Kör nokta mı? Nerede..?

  Yeni T-Roc’ta yer alan Şerit Değiştirme Asistanı “Side Assist”, şeridinizde ilerlerken yan aynalarla tespit edemeyeceğiniz kör noktanızda başka araçlar olup olmadığını veya yan şeritlerde, arkadan hızla yaklaşan bir araç bulunup bulunmadığını size bildirmek için yan aynalarındaki LED ikaz lambalarını kullanır. Şerit değişimi için sinyal verdiğinizde ise sistem, bu hareketin tehlikeli olup olmayacağını hesaplamak için, arka tampona yerleştirilmiş ve 50 metreye kadar menzili bulunan radarlar yardımıyla diğer araçların konumlarını ve hızlarını tespit eder ve gerekirse parlak ve hızlı bir şekilde yanıp sönerek sizi bu konuda uyarır.

   

 • Park Asistanı "Park Assist"

  Park etmek artık çocuk oyuncağı.

  Park Asistanı “Park Assist” sayesinde Yeni T-Roc, alternatif paralel ve dik park yerlerinin yanından geçerken, bu boşlukların yalnızca yeterince geniş olup olmadığını söylemekle kalmaz aynı zamanda sizin yerinize park da eder 1.Siz; sadece fren ve gaz pedallarını yönetin! Sistem, elektro-mekanik servo direksiyonu devralarak gerisini sizin için halleder. Üstelik park yerinden otomatik olarak çıkma fonksiyonu da artık Park Assistanı “Park Assist” ‘te!

  • Sensörler uygun park yerlerini tarar (maksimum 40 km/s’e kadar).
  • Park yerinde, paralel olarak park için araç uzunluğundan en az +80 cm manevra mesafesi ve park alanından çıkmak için de aracın önünde ve arkasında en az 25 cm mesafe olması gerekir.

  1 İstenilen aşamada sistem devre dışı bırakılabilir.

  image-421-1686906585

   

 • Ön Bölge Asistanı "Front Assist"

  Gelişmiş kaza önleme teknolojisi.

  Yaya algılama özelliğine sahip Ön Bölge Asistanı “Front Assist”, bir yaya ya da başka bir araç ile çarpışma durumunda kazanın şiddetini azaltmaya yardımcı olur veya ideal durumlarda kazayı tamamen önleyebilir. Yeni T-Roc’un önünde bulunan gelişmiş bir radar, aracın önünde uzanan bölgeyi, yoldaki yayalara ve araçlara yönelik olarak sürekli olarak tarar. Tehlikeli bir yaklaşma tespit edildiğinde sistem, sürücüyü sesli ve görsel ikazlarla uyarır ve kontrolü ele almasını bekler. Acil bir durumda ise sürücü yerine otomatik olarak fren yaparak kazayı önlemeye çalışır. 1

  1 Hız limitleri dahilinde.

Whatsapp
Whatsapp