Güçlü ve Zarif
Tiguan, Sizi Büyüleyecek
Touareg
Yeni Touareg. İnce düşüncelerin eseri.
Touareg

Yeni maceralara yelken açmaya hazır.

Üst sınıf bir SUV’den neler beklenir? Dikkat çekici bir tasarım? Titizlikle seçilmiş yüksek kaliteli malzemeler..? Güçlü bir motor..? Bugünlerde pek çok SUV’nin hedefleri aynı. Peki ya daha fazlasını isteyenler..? Touareg, baştan aşağı bir değişimle yeniden karşınızda! Daha önceki jenerasyonlarında olduğu gibi durdurulamaz bir güç ile premium donanım özelliklerini, bu kez geleceğe ışık tutan teknolojilerle buluşturuyor.

IQ.LIGHT - HD Matrix Farlar

İhtiyacınız olduğunda, ışık sizinle.

IQ.LIGHT - HD Matrix Farlar sadece geceleri daha iyi bir görüş sunmakla kalmaz, aynı zamanda size sürüş esnasında destek verir. IQ.LIGHT - HD Matrix Farlar, çeşitli sürüş koşullarına uyum sağlamak ve zengin ışık dağıtım seçeneklerine sahip olmak için her bir ön farda bağımsız olarak kumanda edilen 19 binden fazla LED segment sunar. Belirgin bir ışık projeksiyonu yansıtan IQ.LIGHT - HD Matrix farların yapabilecekleri açılır açılmaz fark edilir. Yeni Touareg’deki ışık imzası, radyatör ızgarası üzerindeki ışık şeridi ve kapılar açıldığında markanın logosunu zemine yansıtan alan aydınlatmasıyla tamamlanır. Ayrıca arkada yer alan Volkswagen logosu kırmızı renkte aydınlatılırken logodan farlara kadar uzanan ışık şeritleri de yer alır. Karanlıkları aydınlatan Yeni Touareg'i farketmemek elde değil. (E) (R)

Dijital Kokpit "Innovision Cockpit"

Eşsiz bir kullanıcı deneyimi.

Yeni Touareg'in dijital iç mekanı sınırsız konfor ve eğlenceyi bir arada sunar. Tüm bilgilendirmeleri sürücünün görüş alanına yansıtan ve yolculuğunuzu daha keyifli hale getiren 12.3” Dijital Gösterge Paneli "Digital Cockpit Pro" ve 15” "Discover Pro Max" Navigasyon Sistemini bir arada sunar. Yolculuğunuzu daha kolay hale getiren yenilik: Dijital Kokpit "Innovision Cockpit". (E) (R)

Dört Tekerlekten Yönlendirme "AWS"

Daha çevik direksiyon, daha konforlu manevralar.

Yeni Touareg'in Dört Tekerlekten Yönlendirme "AWS" parçası olan elektronik kontrollü arka aks, 37 km/s hıza kadar arka tekerlekleri ön tekerleklere zıt yönde döndürür. Maksimum 5°'ye kadar açı verilen arka tekerlekler sayesinde dönüş çapı 1 metreden daha kısa bir mesafeye iner. Daha yüksek hızlarda ise arka tekerlekler ve ön tekerlekler aynı yönde döner. Böylece Yeni Touareg daha çevik bir sürüş deneyimi sunar ve şerit değiştirirken daha dengeli olur. (O)

Sürüş deneyimini mükemmelleştirmek için

test sürüşü ve bakım hizmetlerimizle sizleri bekliyoruz!

Daha fazla bilgi için
bize ulaşın

Kampanyalar
Kampanyalar
Yeni Volkswagen ile
sınırları zorla!
Yeni Volkswagen modellerimizle sınırları zorlayın! Gelişmiş teknolojisi, şık tasarımı ve güçlü performansı ile yola çıkmaya hazır mısınız?
Card Img
İkinci El Araçlar
Yeni gibi,
fiyatı daha uygun!
İkinci el araçlar, günümüzde birçok insan için en uygun seçenek haline geldi.

Yeni Touareg. İnce düşüncelerin eseri.

  Üst sınıf bir SUV’den neler beklenir? Dikkat çekici bir tasarım? Titizlikle seçilmiş yüksek kaliteli malzemeler? Güçlü bir motor? Bugünlerde pek çok SUV’nin hedefleri aynı. Peki ya daha fazlasını isteyenler..? Touareg, baştan aşağı bir değişimle yeniden karşınızda! Daha önceki jenerasyonlarında olduğu gibi durdurulamaz bir güç ile premium donanım özelliklerini, bu kez geleceğe ışık tutan teknolojilerle buluşturuyor.

  image

Eşsiz bir kullanıcı deneyimi.

  Yeni Touareg'in dijital iç mekanı sınırsız konfor ve eğlenceyi bir arada sunar. Tüm bilgilendirmeleri sürücünün görüş alanına yansıtan ve yolculuğunuzu daha keyifli hale getiren 12.3” Dijital Gösterge Paneli "Digital Cockpit Pro" ve 15” "Discover Pro Max" Navigasyon Sistemini bir arada sunar. Yolculuğunuzu daha kolay hale getiren yenilik: Dijital Kokpit "Innovision Cockpit". -Dokunma, jest veya ses kontrolü ile yönetilebilir. -İşlevleri grafik ve animasyonlar hâlinde görüntüler. -Ana ekrandaki içerik özelleştirilebilir. -Favoriler ve kısayollar için düğmeler özgürce programlanabilir. -Seçilen ekranlar büyütülebilir.

  image

İhtiyacınız olduğunda, ışık sizinle.

  IQ.LIGHT - HD Matrix Farlar sadece geceleri daha iyi bir görüş sunmakla kalmaz, aynı zamanda size sürüş esnasında destek verir. IQ.LIGHT - HD Matrix Farlar, çeşitli sürüş koşullarına uyum sağlamak ve zengin ışık dağıtım seçeneklerine sahip olmak için her bir ön farda bağımsız olarak kumanda edilen 19 binden fazla LED segment sunar. Yeni Touareg’inizin uzun farları açıkken trafik işaretlerini daha parlak görürsünüz, böylece otoyollarda çalışma olan kapatılmış şeritleri görmek ve ona göre aracınızı akan şeride sokmak kolaylaşır.

  image

En zorlu arazilerde bile üstün performans. Off-Road Paketi

  Off-Road Paketi ile Yeni Touareg'inizin arazi kabiliyetlerini iyileştirin. 7 adet standart sürüş modunun yanında çakıl ve kumda da motor ve vites ayarlarını koşullara uygun hâle getirir ve üstün bir kullanıcı deneyimi sunar. -Radyatör, akü, gövde altı ve yakıt deposu için daha yüksek koruma. -90 litreye kadar yakıt alabilen depo daha fazla menzil sunar. -Kum ve çakıl zeminde seyir için özel sürüş modları.

  image

Daha çevik direksiyon, daha konforlu manevralar.

  Yeni Touareg'in Dört Tekerlekten Yönlendirme "AWS" parçası olan elektronik kontrollü arka aks, 37 km/s hıza kadar arka tekerlekleri ön tekerleklere zıt yönde döndürür. Maksimum 5°'ye kadar açı verilen arka tekerlekler sayesinde dönüş çapı 1 metreden daha kısa bir mesafeye iner. Daha yüksek hızlarda ise arka tekerlekler ve ön tekerlekler aynı yönde döner. Böylece Yeni Touareg daha çevik bir sürüş deneyimi sunar ve şerit değiştirirken daha dengeli olur.

  image

Size özel aydınlatılmış bir iç mekan.

  Yüksek kaliteli, uyumlu şekilde bir araya getirilen materyaller ve akılcı aydınlatma tasarımı anında kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Çift dikişli iç tasarım komponentleri gösterge panelinden kapı eşiğine kadar uzanır. Açık renk çizgilerle kaplı dekoratif kaplamaların yanına Elegance donanım seviyesinde standart olarak sunulan ahşap iç dekor, opsiyonel olarak sunulan alüminyum iç dekor ve R-Line donanım seviyesinde standart olarak sunulan koyu alüminyum iç dekor sayesinde Yeni Touareg’e özel hoş vurgular yer alır. Yeni Touareg'inizin ambiyans aydınlatması da ruh halinizi yansıtır. Merkezi Bilgi ve Eğlence Sistemi ekranından dokunmatik olarak seçebileceğiniz 30 farklı renk seçeneği arasından istediğinizi seçin ve her yolculukta kendiniz ve yolcularınız için mükemmel bir atmosfer yaratın. Dingin, huzurlu, dinamik veya sportif... Yeni Touareg'iniz sizi her gece istediğiniz atmosferde karşılar.

  image

R-Line’ın dinamizmi, siyahın şıklığı.

  Yeni Touareg'in R-Line donanım seviyesi için sunulan R-Line "Black Style" Paketi sayesinde aracınızın görünümünü daha da ileri taşıyabilirsiniz. 20" "Nevada" alüminyum alaşımlı jantlar ve belirgin siyah vurgular sayesinde aracınızla geçerken bile kalıcı bir etki bırakırsınız. -Parlak siyah çıtalı, ön radyatör ızgarası -Parlak siyah yan aynalar. -%90 oranında karartılmış arka ve arka yan camlar. -Parlak siyah yan cam çerçeveleri. -Bagaj kapağı üzerinde parlak siyah "Touareg" amblemi. -Koyu kırmızı LED arka far grubu. -Parlak siyah tavan taşıma rayı.

  image

Duruma tam hakimiyet için. Çevresel Görüş Sistemi "Area View"

  Kalabalık şehir merkezinde, çok katlı bir otoparkta veya arazide araçla manevra yapmak gibi sürücülerin çok daha dikkatli davranması gereken pek çok durum vardır. Çevresel Görüş Sistemi “Area View” ile ihtiyaç duyduğunuz ekstra gözlere de sahip olursunuz. Çevresel Görüş Sistemi “Area View” bunu araca monte edilmiş 4 adet kamerayla yapar. Kameraların çektiği bu görüntüler, Dijital Kokpit "Innovision Cockpit'e" yansıtılır. Koordine edilen kuş bakışı görüntüler sayesinde dar alanlardaki manevralar ve Off-Road koşullarındaki tehlikeli sürüşler kolaylaşır.

  image

Gözlerinizi yolda tutar.

  Kim gözlerini yolda tutarken önemli bilgilere göz atabilmek istemez. Bu, Renkli Ek Bilgilendirme Ekranı "Head Up Display"in önemli avantajlarından biridir. Ön camın bir bölümü hızınızı, sürücü destek sistemlerinizden gelen mesajları veya navigasyon talimatlarını gösterebilen bir yansıtma yüzeyi hâline gelir. Yansıtılan bilgiler, ışık doğrudan ön cama vurduğunda bile net bir şekilde okunabilir. Dilerseniz gerekmediğinde göstergeyi kapatabilirsiniz.

  image

Yeni ufuklar için ilham veren akustik.

  DYNAUDIO® "Consequence" Ses Sistemi ile Yeni Touareg, adeta bir konser salonuna dönüşür. İç mekânda toplam 14 adet hoparlör, 7,1 Dolby Surround ses düzenini tamamlar. 4 adet tiz hoparlör, 2 adet orta menzilli hoparlör, 4 adet bas hoparlör, 2 adet efekt hoparlörü, önde 1 adet merkezi hoparlör ve bagaj bölmesinde 1 adet subwoofer, 730 Watt'lık yüksek kapasiteli bir amfi tarafından beslenir.

image

Mesafenizi korur ve hız sınırlarınıza uyar. Adaptif Hız Sabitleyeci "ACC"

  Adaptif Hız Sabitleyici “ACC”, Yeni Touareg'in gelişmiş radar teknolojisiyle donatılmış bir özelliğidir. Bu sistem, aracınızın önündeki yolu sürekli olarak tarar ve sürücü tarafından belirlenen bir hızı korumasını sağlar. 1 Adaptif Hız Sabitleyici "ACC", dur-kalk trafikte de son derece kullanışlıdır. Bu sistem, önde duran araca yaklaştığınızda hızınızı otomatik olarak düşürür ve gerektiğinde tamamen durmanıza yardımcı olur. Ardından, trafik hareket ettiğinde tekrar hızlanmanıza olanak tanır. 2 Adaptif Hız Sabitleyici “ACC”, trafik sıkışıklığı veya yavaş hareket eden trafikte daha fazla konfor ve güvenlik sağlar, seyahatlerin daha akıcı ve stressiz olmasına katkıda bulunur.

  image

Whatsapp
Whatsapp