Gücün Özgürlüğü
| Amarok
Yeni Amarok
Sınırları Zorla, Macera Amarok'la Başlar!
Yeni Amarok

Hedef, tüm yollar

Aracını yalnızca bir yerden bir yere gitmek için kullanmaktan çok daha fazlasını yapmak isteyenler için Yeni Amarok: Yeni Nesil Yol ve Arazi Uzmanı. Sahip olduğu teknolojik özellikler sayesinde her zorluğun üstesinden gelen Yeni Amarok, benzersiz tasarımı sayesinde gittiği her yerde tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Segmentine yön veren Yeni Amarok taşıdığı Volkswagen DNA’sı ile premium pikabı yeniden tanımlıyor.

Kendinden Emin Tasarım

Her durumda sunduğu güç, hâkimiyet ve çeviklik, onu Volkswagen Ticari Araç’ın premium pikabı yapıyor. Karizmatık tasarımı ve off-road perfomansıyla çok yönlülüğü ortaya koyuyor. Amarok Aventura’nın zarafetinden, Amarok PanAmericana’nın sağlamlığına, Yeni Amarok’un beş donanımının her biri birbirinden farklı özellikler sunuyor. Yeni ön tasarımında, styling ya da sportif barlara kadar Yeni Amarok, hayallerinizi süsleyecek her ayrıntıyı bir arada bulunduruyor.

Sürüş deneyimini mükemmelleştirmek için

test sürüşü ve bakım hizmetlerimizle sizleri bekliyoruz!

Daha fazla bilgi için
bize ulaşın

Kampanyalar
Kampanyalar
Yeni Volkswagen ile
sınırları zorla!
Yeni Volkswagen modellerimizle sınırları zorlayın! Gelişmiş teknolojisi, şık tasarımı ve güçlü performansı ile yola çıkmaya hazır mısınız?
Card Img
İkinci El Araçlar
Yeni gibi,
fiyatı daha uygun!
İkinci el araçlar, günümüzde birçok insan için en uygun seçenek haline geldi.

Off Road

 • Yeni Amarok’u eşsizbir off-road aracı yapan nedir?

  İşte off-road

  Yeni Amarok’u eşsizbir off-road aracı yapan nedir? Yeni teknolojisi, daha fazla sürüş modu, hava yastıkları ve 25’in üstünde sürücü asistan sistemi sayesinde Yeni Amarok, önceki neslinden daha fazla off-road özelliği sunuyor. Değişen boyutları; gövde, şasi, motor ve şanzıman seçenekleriyle off-road yönü daha da güçleniyor. Yeni Amarok bu kadarıyla sınırlı kalmıyor; daha da artmış sudan geçiş derinliği, yerden yükseklik ve yüksek uzaklaşma açısı sunuyor.

  image-542-1687183170


 • Çok yönlülüğün keyfi

  Yeni Amarok

  İster şehirde olun, ister doğada, Yeni Amarok, tüm donanım seviyeleriyle çok yönlü bir deneyim sunuyor. Önceki neslinden daha büyük olan Yeni Amarok, 1,2 tona kadar yükleme kapasitesi ile maksimum 3,5 ton römork çekme kapasitesi ile her göreve uyum sağlıyor. Yeni Amarok'un aks mesafesi toplam uzunluğuna kıyasla daha uzun olduğu için gövde çıkıntıları azalıyor. Bu arazi becerilerine olumlu etki ediyor. İyileştirilmiş arazi yetenekleri sayesinde su geçiş derinliği önceki nesil ile kıyaslandığında artıyor. Aynı zamanda 25’in üzerinde sürücü asistan sistemi, hava yastıkları, çeşitli dış ekipman paketleri ve yeni konfor özellikleriyle dikkat çekiyor.

  image-543-1687183247

4MOTION

 • Dört / altı silindirli motorlar ve 4MOTION

  Gücünü sergilemekten çekinmiyor.

  Yeni Amarok, 2.0 ve 3.0 motor seçenekleriyle yüksek performans sunuyor. 2.0’lık motoru 205 PS’lik güç ve 500 Nm’lik tork sunarken 3.0 V6 motor seçeneği ise 600 Nm torka sahip olup 240 PS’lik güç üretiyor. Yeni Amarok, güçlü motor seçenekleriyle hem yolda hem de arazide gücünü sergilemekten çekinmiyor.
  Tabii onu eşsiz kılan özelliklerden biri de sahip olduğu 4MOTION®️ 4 tekerlekten çekiş sistemi. Şanzımanın arka tarafında yer alan 4MOTION sistemi, planet dişli grubunun kullanıldığı entegre bir arazi redüksiyona sahiptirSistem torku otomatik olarak ön ve arka tekerleklere dağıtıyor. Arazi koşullarına 4MOTION®️ ile meydan okuyan Yeni Amarok, her türlü zorluğun üstesinden kolayca geliyor.

  image-541-1687183338

Yeni Amarok

 • Her yönüyle konforlu

  Tek Düğme

  premium ekipmanları sayesinde yolculuğunuzu çok daha keyifli hâle getiriyor. 10 yöne hareket edebilen elektrikli koltukları, sürücü bölümündeki gösterge paneli ve iç trimdeki şık deri görünümüyle oldukça etkileyici. Çok yönlü direksiyonu ve ambiyans aydınlatmasıyla her yolculuğa keyifle başlamanızı sağlayan Yeni Amarok’un 10 vitesli otomatik şanzımanı da buna katkı sağlayarak aracın tüm gücünü yola veriyor. Ya bir anda yağmur başlarsa? Yalnızca bir düğmeye basmanız aracınızdaki yükü korumanıza yetiyor, elektrikli sürgülü kapak sistemi aracınızdaki yükün üstünü örtüyor.

  asdasd-1687183432

 • Baştan sona yenilenmiş Volkswagen DNA’sı

  Önceki neslinden daha geniş

  Tamamen yenilenmiş Volkswagen DNA’sı Yeni Amarok’un güçlü yanını ortaya çıkarırken yüksek yaklaşma açısı, geniş dingil aralığı ve artırılmış yerden yüksekliği onun arazideki üstünlüğünü ortaya koyuyor. Önceki neslinden daha geniş aks mesafesi maskülen yanını vurguluyor.

  herkes-icin-konfor-1687183488

 • Bilgi, eğlence ve bağlantı

  Yeni Amarok, bir müzik ziyafeti vaadediyor.

  8 ve 12,3 inçlik dokunmatik ekranı yalnızca şık görünmekle kalmıyor, aracın birçok fonksiyonunun yanı sıra dijital radyoyu da kontrol ediyor. 8 adet hoparlör ve subwoofer ile 640 Watt’lık müzik gücüne sahip Harman Kardon premium ses sistemiyle Yeni Amarok, bir müzik ziyafeti vaadediyor.

  bilgi-eglence-ve-baglanti-1120x840-1687183580

 • Sürüş modları ve asistan sistemleri

  Park Assist Plus

  Yeni Amarok'un sürüş modları ile farklı hava ve yol koşullarında sürücüleri birçok şekilde destekliyor. 20’si yeni olmak üzere 25’in üzerinde opsiyonel asistan sistemi daha fazla sürüş konforu sağlıyor. Park Assist Plus bunlardan yalnızca bir tanesi. Dar bir alanda manevra yapmanız gerektiğinde bu tam otomatik park asistanı size çok yardımcı oluyor. Sistem, uygun bir park yeri algıladığında park manevrasını yapıyor, size de park etme sürecini izlemek ve gerekirse müdahale etmek kalıyor. Çevresel Görüş Sistemiise 360°'lik üstten görüş dâhil olmak üzere dört bir yandaki kameralarıyla birden çok görüntüyü size gösteriyor. Yeni Amarok şehir içerisinde de konfordan ödün vermiyor. Örneğin, çok şeritli şehir sokaklarında ya da otobandaysanız Şerit Takip Asistanı sizin en büyük yardımcınız. Dış aynadaki bir LED ışığı sizi arkadan yaklaşan ya da kör noktada bulunan araçlar konusunda uyarıyor. Bu ve diğer pek çok destek sistemi Yeni Amarok'u sadece daha mükemmel bir araç hâline getirmekle kalmayıp çok daha konforlu bir sürüş de sağlıyor.

  image-546-1687183632

 • Araziye renk katar

  Ticari Araç’a özel bir renk.

  Yeni Amarok, sekiz adet dikkat çekici renkte geliyor: Opak renk olarak duru beyaz, metalik renk olarak ise gece yarısı siyahı, parlak mavi, açık gri, koyu gri, derin kırmızı ve parlak bej. Orta mavi ise Volkswagen Ticari Araç’a özel bir renk.

  image-541-1687183680

Whatsapp
Whatsapp