Yeni T-Cross. Hayatı takip eder.
Yeni T-Cross
Yeni T-Cross'u tanımlamak için ideal iki kelime: Fonksiyon ve tasarım.
Yeni T-Cross

TSI Motor
Güç, verimlilik ve sürüş keyfi.Her kullanım şartına uyan, fonksiyonel bir SUV’de performans ve verimlilik de ön planda olmalıdır. Yeni T-Cross’ta da tam olarak böyle! Yeni T-Cross’un kalbinde yatan 1.0 litre hacimli TSI motor, boyutundan beklenmedik 115 PS’lik bir maksimum güce ve 200 Nm’lik bir maksimum tork değerine sahiptir. Geçmişin 2.0 litrelik atmosferik motorları kadar yüksek bir çekiş gücü üreten bu motor, aynı zamanda ekonomik de.

Eğlenceye daha fazla yer.
Tüm detaylar karşınızda.Dijital Kokpit "Digital Cockpit"in bileşenlerinden biri olan yüksek çözünürlüklü 10,25" Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display Pro", araç verilerini, yakıt tüketim verilerini, araç rotasını, App-Connect ile dinlediğiniz müziği ve telefon bağlantınızı, hız ve motor devri gibi özellikleri kişiselleştirilebilir bir şekilde gösterir.

Her iklimde konfor.
Herkesin sıcaklık algısı farklı olabilir. Aynı sıcaklık seviyesi bir yolcu için düşük gelirken, diğer bir yolcu için yüksek gelebilir. Çift Bölgeli Tam Otomatik Klima "Climatronic" sürücü ve yolcu tarafındaki sıcaklıkları bağımsız bir şekilde düzenleyebilmesi sayesinde bu soruna çözüm getirir. Üstelik Air Care özelliği ile kabin içinde bulunan polen ve diğer alerjenler kolaylıkla filtrelenir. Sistemin bir diğer pratik özelliği de otomatik iç hava sirkülasyonudur. Örneğin cama su püskürttüğünüzde veya vites konumunu geriye aldığınızda, sistem otomatik olarak iç sirkülasyon moduna geçer ve istenmeyen kokuların kabin içine girişini engeller.

 

Geceye ışıltılı bir imza.

Dinamik ve akıllı aydınlatma. Yeni T-Cross ilk bakışta bile sizi heyecanlandırır. Yenilikçi IQ.LIGHT - LED Matrix Farlar, farklı hava ve yol koşullarında en iyi görüşü sağlayabilmek için  LED modüllerini ayrı ayrı kontrol edebilir.1 
Üstelik IQ.LIGHT - LED Matrix Farlar, Dinamik Uzun Far Asistanı "Dynamic Light Assist" ile birleştiğinde, diğer yol kullanıcılarını rahatsız etmeden sürekli olarak uzun farlarla sürüş yapmanıza LED modüllerini kapatıp açarak olanak tanır. Zarif bir ışık şeridi, farlar ve Volkswagen logosu arasında uzanır ve kompakt SUV'ye benzersiz bir ışık imzası kazandırır. (ST) (R) 1 Hız limitleri dahilinde.

 

Yarı Otonom Sürüş Asistanı

Yolculuğunuzun kaptanı.Yeni T-Cross’un Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist", sistemin içeriğinde bulunan radar, sensör ve kameralar yardımıyla şerit çizgilerini takip eder, fren ve gaz kararlarını otonom bir şekilde vererek önde seyreden araç ile takip mesafesini koruyabilir.1 Yarı Otonom Sürüş Asistanı “Travel Assist” özellikle otoyollarda ve çok şeritli yollarda, şeridinizi ve hız değerinizi korur; önünüzdeki araç ile aranızda sürekli olarak güvenli bir mesafe olmasını sağlar.2 Çift Kavramalı Şanzıman "DSG", trafik sıkışıkken ve dur-kalk trafikte sürüş keyfinizi artırır. (O)
1 Sürücü her an için sistemi devre dışı bırakmaya hazır olmalıdır. Otomobili güvenli bir şekilde kullanma sorumluluğu yine sürücüye aittir.
2 Hız limitleri dahilinde.

 

Kablosuz özgürlük.

Kablosuz şarj fonksiyonu Dışarıdayken akıllı telefonunuzun şarjı biterse diye yanınızda her zaman bir şarj kablosu mu var? Yeni T-Cross’da buna gerek yok! Ekstra enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda, akıllı telefonunuzu ön saklama bölmesine yerleştirerek telefonunuzu kablosuz olarak şarj edebilirsiniz. Elbette bunun için akıllı telefonunuzun Qi standardını desteklediğinden, ya da başka bir deyişle kablosuz şarj özelliğinin bulunduğundan emin olmanız yeterli. (ST) (R)
 

Sürüş deneyimini mükemmelleştirmek için

test sürüşü ve bakım hizmetlerimizle sizleri bekliyoruz!

Daha fazla bilgi için
bize ulaşın

Kampanyalar
Kampanyalar
Yeni Volkswagen ile
sınırları zorla!
Yeni Volkswagen modellerimizle sınırları zorlayın! Gelişmiş teknolojisi, şık tasarımı ve güçlü performansı ile yola çıkmaya hazır mısınız?
Card Img
İkinci El Araçlar
Yeni gibi,
fiyatı daha uygun!
İkinci el araçlar, günümüzde birçok insan için en uygun seçenek haline geldi.
Whatsapp
Whatsapp