Yüksek performans, küçük boyutlar | Polo
Yeni Polo
Kompakt ama
etkileyici.
Yeni Polo

Yeni Polo. Daha dijital ve akıllı.

Ne kadar dikkatli bakarsanız bakın, bazıları göründüğünden fazlasıdır. Modern dokunuşlarla yeniden yorumlanan kompakt gövdesinin ardında sakladığı geniş iç mekanı ve yükleme kapasitesi, Yarı Otonom Sürüş Asistanı “Travel Assist” ve IQ.LIGHT – LED Matrix farlar gibi premium otomobillerde görmeye alışık olduğumuz teknolojileri, hiçbir zaman değişmeyen Volkswagen üretim kalitesi ve sağlamlığıyla Yeni Polo, şimdi sizi bekliyor.

Arkanıza yaslanın ve kendinizi dijital ve akıllı Yeni Polo’ya bırakın. Sayfanın sonuna geldiğinizde siz de Yeni Polo ile bizzat tanışmak isteyeceksiniz.

 

Yapay Zeka ile geceyi gündüze çevirin.

Yeni Polo’nun aydınlatma alanında otomotiv endüstrisinin en gelişmiş teknolojik seviyesini ifade eden IQ. LIGHT – LED Matrix farları aktif sürüş güvenliğini en üst düzeyde desteklerken, Yeni Polo'nun gece trafiğinde ışıldamasına da katkı sağlar.

Sistemi yöneten yapay zeka algoritması ile birbirinden bağımsız olarak açılıp, kapatılabilen ve her bir farın içinde bulunan çok sayıda LED modül, farklı hava ve yol şartlarında en optimum aydınlatmayı garanti altına alır. IQ. LIGHT – LED Matrix farlar, ayrıca düşük enerji tüketimleri ile yakıt ekonomisine de katkıda bulunur.

Sürüş deneyimini mükemmelleştirmek için

test sürüşü ve bakım hizmetlerimizle sizleri bekliyoruz!

Daha fazla bilgi için
bize ulaşın

Kampanyalar
Kampanyalar
Yeni Volkswagen ile
sınırları zorla!
Yeni Volkswagen modellerimizle sınırları zorlayın! Gelişmiş teknolojisi, şık tasarımı ve güçlü performansı ile yola çıkmaya hazır mısınız?
Card Img
İkinci El Araçlar
Yeni gibi,
fiyatı daha uygun!
İkinci el araçlar, günümüzde birçok insan için en uygun seçenek haline geldi.

Tasarım

 • Otonom Sürüş

  Hem tasarım hem tasarruf.

  Ne kadar dikkatli bakarsanız bakın, bazıları göründüğünden fazlasıdır. Modern dokunuşlarla yeniden yorumlanan kompakt gövdesinin ardında sakladığı geniş iç mekanı ve yükleme kapasitesi, Yarı Otonom Sürüş Asistanı “Travel Assist” ve IQ.LIGHT – LED Matrix farlar gibi premium otomobillerde görmeye alışık olduğumuz teknolojileri, hiçbir zaman değişmeyen Volkswagen üretim kalitesi ve sağlamlığıyla Yeni Polo, şimdi sizi bekliyor.

  image-397-1686902493

 • Jant

  Daha fazla seçenek: Yeni Polo’nun jant seçenekleri.

  Hangi motor ve donanım seviyesini seçerseniz seçin Yeni Polo, standart olarak sunulan 14” ila 16” çapındaki alüminyum alaşımlı jantları ve geniş tabanlı lastikleriyle yola en yüksek seviyede tutunur. Ancak elbette kendi Polo’nuzun hangi jant ve lastik kombinasyonuna sahip olacağına karar vermek tamamen size kalmış!

  Standart seçeneklerin dışında farklı çaplara, tasarımlara, renklere ve cilalama tekniklerine sahip alüminyum alaşımlı jantlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Dijital

 • Dijital Gösterge Paneli

  Geleceğe bakış.

  Klasik hız ve devir göstergesinin dışında, navigasyon haritasını, dinlemekte olduğunuz şarkının adını ve yol bilgisayarı verilerini bir arada mı görmek istiyorsunuz? Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display”, 10,25” genişliğinde yüksek çözünürlüklü TFT LCD ekranıyla, tüm veri ve bilgileri direkt olarak görüş alanınıza yansıtır. Üstelik tüm bu veri ve bilgilerin nasıl gösterileceğini, kendi zevk ve tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Böylece hepsi tam istediğiniz gibi ve tam anlamıyla gözünüzün önünde olur.

  image-400-1686902740

 • Eğlence Sistemi Ekranı

  Dijital Kontrol Paneliniz.

  Hedefinize ulaşmanızı sağlayacak en kısa rotayı hesaplamak mı? Yoksa sıradaki şarkıya geçmek mi? Ya da araç ayarlarını değiştirmek mi istediniz? Hiç sorun değil! Yeni Polo’nun “Discover Pro” Navigasyon Sistemini de barındıran merkezi bilgi ve eğlence sistemi ekranı, tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap verir.

  · Tüm bilgilerin Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display" üzerinden gösterimi.
  · 23,4 cm (9,2") harekete duyarlı renkli dokunmatik TFT LCD ekran.
  · Toplam 4x20 Watt gücünde 6 adet hoparlör.
  · 4 adet USB girişi (Type C).

DSG

 • Çift Kavramalı Şanzıman

  7 ileri Çift Kavramalı Şanzıman "DSG".

  Üstün mekatronik sistemi sayesinde Çift Kavramalı Şanzıman "DSG", adeta ışık hızında bir üst vitese geçer ve bu sayede diğer otomatik şanzımanlarda karşılaşılabilen sarsıntı, hızlanmada kesinti ve güç kaybının tamamen önüne geçer. Volkswagen'in motor sporlarında elde ettiği deneyimin bu mühendislik harikası ürünü, etkili performans, düşük yakıt tüketimi ve üstün sürüş keyfi için hizmetinizde.

  Konvansiyonel otomatik vites sistemlerinin yüksek yakıt tüketimi, yüksek ağırlık, düşük performans ve yüksek emisyon değerlerinden ibaret olan tüm kötü yönlerini ortadan kaldıran bu kompakt ve hafif şanzıman sistemi ile Yeni Polo, manuel vitesli modellerden bile daha yüksek performanslı, daha düşük yakıt tüketimine sahip ve daha çevreci.

  image-399-1686902952

Whatsapp
Whatsapp